Cenzura nepohodlných informací o očkování pokračuje, Amazon zablokoval promítání dokumentárních filmů

 

Snaha umlčet kritiku očkování i příběhy dětí se závažnými nežádoucími reakcemi na očkování dlouhodobě panuje v mnoha zemích světa, včetně USA, baště svobody slova. Nátlaku senátora amerického Kongresu Adama Schiffa k cenzuře nepohodlných informací o očkování nyní podlehl i Amazon. Ten na svém portálu internetové televize Amazon Prime Video zablokoval promítání mnoha dokumentárních filmů ukazujících odvrácenou a potlačovanou stranu očkování.

Jde o dokumentární filmy:

  • Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe
  • The Greater Good
  • We Don’t Vaccinate!
  • Shoot ‘Em Up: The Truth About Vaccines
  • Man Made Epidemic
  • Injecting Aluminium
  • …a pravděpodobně i další.

Autoři a producenti dokumentárního filmu Vaxxed vyzývají, aby si lidé nenechali cenzuru dokumentárních filmů kritických k očkování líbit a žádali vysvětlení nejen od Amazonu, ale i od senátora Schiffa, který prosazuje cenzuru na Google, Facebooku, YouTube a Amazonu.

Výše uvedeným zaslal Schiff dva dopisy s výzvou k cenzuře “antivakcinačních” zdrojů informací: první Googlu a Facebooku, druhý Amazonu.

Cenzurovat téma očkování začal i Pinterest.

Námětem dokumentu Vaxxed: od zatajování ke katastrofě je zfalšování studie, která měla ukázat, zda očkování vakcínou MMR proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám zvyšuje riziko diagnózy autismu. I když oficiální výsledky studie zvýšené riziko neprokázaly, vyšlo díky “whistleblowerovi” ze samotné americké CDC (Úřad pro prevenci a kontrolu nemocí) najevo, že studie byla zfalšována a ve skutečnosti ukazuje, že očkování vakcínou MMR riziko vzniku autismu u očkovaných dětí zvyšuje.

Na téma zfalšované studie americkým úřadem CDC byla natočena reportáž České televize Utajená data.

K příležitosti Mezinárodního dne poškozených očkováním uvolnili producenti dokumentu minulý rok dvacetiminutovou zkrácenou verzi filmu Vaxxed k volnému shlédnutí. Upoutávku k filmu si můžete pustit s českými titulky.

 

Zdroje:

 

0 0 votes
Article Rating