Iniciativa Sníh – s vakcínou proti covidu a testováním na věčné časy a nikdy jinak

očkování proti sars-cov-2 covid-19

 

Iniciativa Sníh vznikla 15. 12. 2020 jako údajně nezávislý tým expertů, který se chce poprat s pandemií onemocnění covid-19.

Tito odborníci na covid schvalují porušování základních práv a svobod obyvatel ČR, již několik měsíců šíří v médiích strach a paniku, informují zkresleně a na jednoho z nich bylo dokonce podáno trestní oznámení za šíření poplašné zprávy.

Světe div se, jejich cílem je proočkovanost populace proti covidu nejlépe na 200 %. Že už covid velká část populace prodělala, má po nemoci dlouhodobou imunitu a očkovat je tedy není zapotřebí, tyhle odborníky nezajímá.

A tomu říkají nezávislost. Lézt Blatnému a Babišovi kamsi.

Jak se poznají odborníci, jejichž počínání vyvolává silné asociace s minulým totalitním režimem? Jednoduše. Tito odborníci – stejně jako Babišova vláda v čele s Blatným – vyhlásili svatou válku “dezinformacím”. Pojem dezinformace byl velmi oblíbený za totality, která skončila v roce 1989, a novodobí soudruzi se evidentně tehdejšími praktikami i slovníkem inspirovali.

Prý že jsou nezávislí…

Mezi těmito “režimními” odborníky nikdy nenajdete věhlasná jména jako je epidemiolog a vakcinolog Jiří Beran nebo imunolog Vojtěch Thon. Ani jméno mikrobioložky Hany Zelené a spousty dalších. Ti se totiž nepostavili na stranu propagující miliardový státní kšeft s PCR testy a vakcínami proti covidu. Samozřejmě z kapes nás všech – daňových poplatníků.

A proto si zachovali nezaujatý pohled. To jsou skutečně nezávislí odborníci, kteří nezobou z ruky potrhlé vládě, která se chová tak, jakoby chtěla tuhle zemi kompletně rozvrátit.

Čest všem, kteří hájí pravdu a mají odvahu se postavit zvůli státní mašinérie a jejím pomahačům, která hájí zájmy někoho úplně jiného, než jsou občané ČR.

 

Imunolog prof. Jiří Beran v médiích ke covidu:

 

Imunolog prof. Vojtěch Thon v médiích ke covidu:

 

Další odkazy na skutečně nezávislé odborníky:

0 0 votes
Article Rating